FANDA 3D Tisk kovů

logo-na-web

Myslím, že se všichni shodneme, že nás 3D tisk stále více obklopuje a že se 3D tisku věnuje mnoho společností. Jejich produkty využívají nadšenci pro vyrábění figurek z komiksů, ale i velké společnosti v automobilovém, leteckém průmyslu a dalších průmyslových, zdravotnických ale i uměleckých oblastech.  Technologie 3D tisku kovu společnostem otevírá nové konstrukční možnosti, zrychluje výrobu, redukuje odpady při výrobě a v neposlední řadě snižuje náklady.

Společnost ARMEX Technologies v současné době posouvá 3D tisk kovu vlastním vývojem revoluční technologie 3D tisku kompozitních výrobků. Tato technologie otevírá zcela nové možnosti. Kombinací materiálů je možné získat pevný a tvrdý obal, a přesto zachovat měkké a houževnaté jádro součásti. Různou kombinací materiálů, je možné získat rozdílné vlastnosti materiálu v odlišných místech součásti. Tímto zcela novým postupem při tvorbě kovových součástí, je možné změnit aktuální uvažování konstruktérů.

ARMEX Technologie momentálně dokončuje vývoj a připravuje se na první testy ve vakuové komoře, která vytváří tlak 10-3 mbar. O dalších postupech Vás budeme brzy informovat případně se na nás obraťte s dotazy na info@armextech.com